Kõue retriit

1,297.00

E-MOTION KEHATÖÖ RETRIIT MAAGILISES KÕUE MÕISAS

Ava enda tõeline olemus

10. – 15. VEEBRUAR 2019

Registreeru

 

 • Otsid võimalust taasluua iseennast ja oma elu?
 • Tunned end vahel eksinuna või ebakindlana? Justkui turvatunne ja elujõud, mis elule tähenduse ja eesmärgi annab, on kadunud?
 • Märkad, et kasutad ikka ja jälle samu tunde, käitumise või mõttemustried, kuigi tead, et need ei teeni sind?
 • Tahad kogeda kergust, selgust ja vabadust, mis on selgesti tajutav ja kestev?
 • Oled valmis lubama elurõõmul saada sinu igapäevaelu loomulikuks osaks?

 

Kui sinu vastus on “Jah” ühele või enamale küsimusele, siis tule ja luba endal läbi minna iskilikust transformatsioonist koos kehatöö eksperdiga luksuslikus Kõue mõisas!

 

 E-MOTION 1  E-MOTION 2 E-MOTION 3

 

10.-15. veebruaril 2018 dirigeerib maagilist ja enneolematut teekonda vabaduse juurde Dorothe Trassl (DEU). Dorothe kutsub pala, mille järgi me need 5 päeva liigume, e-motion kehalausumiseks (‘body-whispering’). See koosneb erinevatest liikumisest, mis aitab vabastada sügaval rakumälus peituvaid emotsioone – me liigutame oma keha ebaharilikel visiidel: raputame, tantsime, teeme traumavabastusharjutusi – vahele mõnusat pehmet joogat, vees hõljumist, saunas käimist ja tähtede vaatamist.

Me süvendame iseenda teadlikkust sellest kuidas erinevad isiksusetüübid kasutavad oma keha ning kuidas läbi selle teadlikkuse vabastada blokeeringuid veelgi sügavamalt. Enneagram on õpetus inimese egost, isiksusetüüpidest ja see 5-päevane koosloomine aitab sul spetsiifiliselt, lähtuvalt sinu isiksusetüübist, mõista ja läbi minna kaitsemehhanismidest, mis meil kõigil on ja mis on võtmekohad sügavaks vabastamiseks.

 

lady

 

Rõhuasetus on õppimisel kuidas enda kehaga uuesti ühendus luua, saada teadlikuks ja avaneda emotsionaalselt ja füüsiliselt, õppida kuulama enda intuitsiooni, õppida uuesti usaldama ennast, oma emotsioone ja kehatarkust.

 

Sellel 5-päevasel retriidil:

 • Loome ühenduse oma kehaga, vabastame pikaaegseid füüsilisi ja emotsionaalseid blokeeringuid, teeme trauma joogat, raputamist, väristamist, trauma vabastamist, hingamistööd ja liikumist.
 • Tervendame oma minevikku, laseme lahti blokid, hirmud, haigetsaamised, viha, süü, piirangud ja mängud, mis on hoidnud meid väikese ja eraldatuna loomupärasest väest ja armastusest.
 • Maandume täielikult kohalollu siin ja praegu – enda kehas.

 

Mida sellelt retriidilt saad:

 • Lased lahti sügaval peituvatest pikaaegsetest füüsilistest ja emotsionaalsetest blokkidest;
 • Puhastad täielikult kehateadvuse emotsionaalsetest, füüsilistest ja mentaalsetest traumadest ning haigetsaamistest;
 • Leiad sügavama ühenduse ja usalduse kehaga;
 • Vabastad teemasid, millest sa võibolla isegi teadlik ei olnud;
 • Tunned end jõustatuna, et elada täielikult siin ja praegu;
 • Saad kehastunud kohaloluks;
 • Saad ühenduse rõõmu, turvatunde, juhatuse, jõu ja rahuga iseendas.

 

“Erakordselt vabastav ja tervendav!”
– Anneli Putnik, Eesti

 

RETRIIDI TOIMUMISKOHT, HIND JA REGISTREERIMINE

AEG: 10. – 15. veebruar 2019

AJAKAVA: Pühapäeval, 10. veebruaril registreerimine alates 16.45 (õhtusöök 17.00).

Seminar algab pühapäeval, 10. veebruaril kell 18.30
Seminar lõppeb reedel, 15. veebruaril kell 14.00 algava piduliku lõunasöögiga

KOHT: Kõue mõis, Triigi küla, Kose vald 75019, Harjumaa

KOOLITAJA: Dorothe Trassl

HIND: Soodushind 1111€ kuni 28.12.18 (täishind 1297€)

OSAMAKSED: Kuni 28.12.18 on võimalik tasuda osamaksetena (3x 385€ või 2x 579€)

Osamaksete soovi korral võta ühendust tallinn@puremind.ee või 5665 4356

Registreeru

LISAINFO:

TÕLGE: Koolitus on inglise keeles, sünkroontõlkega eesti keelde. Tõlke soovist teada anda hiljemalt nädal enne seminari e-posti teel tallinn@puremind.ee

TRANSPORT JA MAJUTUS: Tallinnast tulles on Kõue mõis ca 40-minutilise autosõidu kaugusel. Kui sul on vaja transporti Tallinnast sinna ja tagasi, siis palun võta meiega ühendust tallinn@puremind.ee

Osalejate arv on maksimum 30 inimest ja majutumine toimub luksuslikes kahestes tubades. Seminari hind sisaldab majututust kaheses toas ning toitlustust (3x päevas) kogu seminari aja.

 

Emotion 4  EMOTION 5  EMOTION 6

 

 

VARASEMALT OSALENUTE TAGASISIDE:

“Dorothe töö on sügav ja sujuvalt pehme. E-motion kehatöö loob ilusa, loomuliku ja orgaanilise ruumi, milles mu keha end väga loomupäraselt tunneb. Marineerides selles armastuses ja usalduses, mis seal õhus tekkis, sai mu keha sisemise puudutuse osaliseks, mis andis sügava kutse lasta veelgi enam lahti ja avaneda elule, tõele ja  minu sügavaimale olemusele. See töö on justkui otsene “kehakeel” mis räägib ja resoneerub otse keha endaga.” 
– Maria Högans, Rootsi

“Imeline kogemus – Dorothe on puhas täpsus ja teab täpselt kuidas kohandada tööd vastavalt grupi dünaamikale. Mul on tunne justkui suur raskus oleks minu keha pealt maha tõestetud.” 
– Ayala Garby, Iisrael

“Läbi E-motion kehatöö olen saavutanud suurema tundlikuse. Vabastanud kehast korralikus koguses jäikust, pinget ning erinevaid energeetilisi ja füüsilisi blokeeringuid. Dorothe’lt saab alati vastuseid kõikidele üleskerkivatele küsimustele ning tema ruum on väga võimas ja hoitud, kus võib silmitsi seista ka kõige sügavamate ja hirmudega.”
– Olga Äär, Eesti

 

KOOLITAJAST:

DorotheTrasslPsühholoogi ja jooga õpetajana ühendab Dorothe parima mõlemast maailmast enda töösse. Dorothe on Rännaku praktik, teadlik nõustaja ja E-motion traumajooga terapeut.
Elades Lõuna-Aafrikas 3 lapse emana töötas Dorothe terapeudi ja nõustajana heategevuslikus organisatsioonis, kus ta seisis silmitsi igapäevaselt lootusetute olukordade ja südant lõhestavate traumadega. Seal ta avastas ja lõi mitmeid tehnikaid, mis aitavad leevendada valu ning lubavad kehal ja hingel terveneda, siis kui sõnadest ja mõistmisest ei piisa.

Tema kirg on alati olnud enda klientide tervenemine ja vabanemine, indiviidide väestamine, et neist saaksid muutuste loojad enda kogukonnas.  Eriti armastas ta grupitööd naistega, juhendades naistele mõeldud väestamise programme.

2007. a. pöördus Dorothe tagasi Saksamaale, kus ta peab erapraksist treeneri ja terapeudina ning viib läbi töötubasid ja retriite. Dorothe kombineerib enda ekspertiisi emotsionaalsest protsessitööst, trauma teraapiast, raputamisest, väristamiset ja joogast, luues unikaalse teraapiavormi nimega E-motion.  Tema leivanumber on luua individuaalseid liikumise seansse gruppide toetamiseks, et ligi pääseda spetsiifilistele mentaalsetele ja emotsionaalsetele blokkidele ja aidata kehal vabastada talletunud traumat ja emotsioone.

Tema õrnus ja kaastundlikkus on need mis loovad selguse ja turvalise embuse, mis lubavad sügavat avanemist ja tervenemist. Tema hääl kannab endas vaikust, usaldust ja kinnitust, mis on vajalikud, et silmitsi seista sügavate haavadega ja alistuda pehmelt lahti laskmisse.

 

Registreeru