Sale!

Kasvame koos

345.00 275.00

KASVAME KOOS

Kuidas tõeliselt kohtuda oma lapses ilmneva isiksusega

1 7 . – 1 8 .  M A I   2 0 1 9

Registreeru

 

Tehnoloogiaajastu laste kasvatamine pole lihtne töö. Kuhu ka ei läheks, kõikjal vaatavad vastu vilkuvad ekraanid ja reklaam. Teleekraanid, internet ja ajakirjad kubisevad moetööstuse piltidest, mis loovad ebaterveid kujutlusi „täiuslikust” välimusest. Sõltuvusttekitavad arvutimängud ja virtuaalmaailm panevad lapsi tundma, et nad peavad üha paremad ja tugevamad olema.

 

Kuidas mõjutab see meie kasvueas lapse

enesehinnangut? eneseväärikust? mina-pilti?

 

Seminar „Kasvame koos” on mõeldud nii lapsevanematele kui ka erialatöötajatele, kes soovivad toimida rohkem südametasandilt ning omandada kiired ja tõhusad meetodid elu valusama poole tervendamiseks. Täienda oma teadmisi mänguliste emotsionaalse intelligentsuse oskustega ja õpi eluterveid, loomingulisi väljendusviise, et loomulikul teel perekonna ühist energiat harmoonilisele tasandile viia!

 

 

See tõeliselt sisukas kahe- ja poolepäevane täiskasvanute seminar Hoppi Wimbushiga lähtub uusimatest teadmisest selle kohta, kuidas ajukeemia ja armastus omavahel seotud. Seminaril õpid läbi vahetu kogemuse suurel hulgal loomingulisi ja mängulisi meetodeid, kuidas tõsta ja hoida laste ja teismeliste eneseteadlikkust, eneseväärikust ja enesekindlust.

Täiusta sulle omast kasvatusstiili Hoppi looduspõhise arengumeetodiga, mis hõlmab loomingulisust ja hingelist kohalolu ning toetab eluterveid emotsionaalseid väljendusviise. Seminaril õpid, kuidas tulemuslikult sisendada lapsesse toetavaid uskumusi ja kuidas lapse arenevat isiksust päriselt vastu võtta.

Seminaril avastame väga pehmeid ja õrnu, kuid tõhusaid ja loomingulisi viise, kuidas aidata lapsel tulla toime elu valusama poole paratamatusega ning rasketest olukordadest edasi liikuda…

 

Seminari läbinuna on sul tõhus „tööriistakomplekt”, mille abil toetada laste ja teismeliste elutervet arengut.

 

Mida seminaril õpime?

 • Kuidas lapsevanemad ja erialatöötajad saavad mänguliselt läheneda emotsionaalsele intelligentsusele ning seeläbi lapsi ja teismelisi kaasata ja harida, et tõsta nende eneseusaldust, eneseteadlikkust ja emotsionaalset küpsust.
 • Eneseväärikuse ja emotsionaalse intelligentsuse mänge, mis sisendavad eneseväärikust ja emotsionaalset stabiilsust.
 • Millised on neli baasemotsiooni ja kuidas emotsionaalse sõnavara kasvatamine saab aidata ajul ebaterve reaktsiooni asemel teadlikult reageerida.
 • Empaatilise suhtluse ja usaldusliku suhte loomise oskusi, mis on laste ja teismelistega ühenduse loomise aluseks.
 • Sügavamat eneseteadlikkust ja südamekeskset lähenemisviisi, et mõista erinevaid isiksusetüüpe ja nende vajadusi.
 • Koostööst lähtuvat kasvatusviisi traditsioonilise hierarhilise võimustruktuuri asemel.
 • Eneseaktsepteerimise, eneseteadlikkuse ja eneseaustuse sisendamist läbi teadlike suhtlusoskuste.
 • Kuidas toimida keerulistes olukordades TEADLIKULT!
 • Kuidas tulla toime väärikalt ja terviklikult ka nendel hetkedel, kus kaob enesevalitsus…

 

Lahkud seminarilt järgmiste oskustega:

 • kuidas enesekindlalt aidata lastel ja teismelistel tulla toime oma emotsioonidega neid alla surumata;
 • kuidas aidata lastel ja teismelistel luua ühendus oma sisemise eneseväärikuse ja -armastusega;
 • kuidas toetada lapsi ja teismelisi, et nad tunneksid end hästi just sellistena nagu nad on;
 • kuidas aidata lapsi ja teismelisi, et nad tunneksid end nähtu ja tõeliselt mõistetuna;
 • kuidas suhelda laste ja teismelistega viisil, mis paneb neid tundma, et neid hinnatakse ja väärtustatakse sellistena nagu nad on;
 • kuidas saada kontakti omaenda sisemise lapsega ning olla spontaanne, loominguline ja tõeliselt hetkes.

 

 

SEMINARI TOIMUMISKOHT, HIND JA REGISTREERIMINE:

AEG:  17. – 18. mai 2019

AJAKAVA:  Reedel, 17. mail registreerumine: alates 9.00
Reede, 17. mai 9.30 – 20.00
Laupäev, 18. mai 9.30 – 18.00

KOHT:  BlissTray Konverentsikeskus, Mehaanika 21, Tallinn 10616.

 

VARAJASE REGISTREERUJA SOODUSHIND KUNI 14.04.19:  275€ (täishind 345€).

TÕLGE: Koolitus on inglise keeles, sünkroontõlkega eesti keelde. Eesti keelne tõlge on saadaval lisatasu eest, tõlke maksumus kogu seminari ajaks on 45€. Tõlke soovist teada anda hiljemalt nädal enne seminari e-posti teel tallinn@puremind.ee

Registreeru

 

VARASEMALT OSALENUTE TAGASISIDE:

„Väga silmiavav kogemus. Midagi lõbusat, midagi liigutavat, alati kehtiv, alati asjakohane. Tööriistad ja oskused päris eluks!”
Politsei konstaabel Jones, Põhja-Wales’i politsei, UK

„Hoppi teadmised põhinevad põhjapanevatel uuringutel (Golman, Steiner), andes osalejatele sügava mõistmise ja otsese kogemuse emotsionaalse intelligentsuse olulisusest. Lahkusin nädalavahetuselt jõustatuna, avatuna ja enesekindlana väljendada iseenda emotsioone ja ka jõustatuna, et aidata lapsi ja teismelisi, kellega tööd teen. Tunnen end enesekindla ja informeerituna, et aidata lastel tunda ja tervendada emotsioone loomingulisemalt ja loomulikumalt. See on eluliselt oluline töö!”
Dewi Thomas, õppe kordinaator, Vale of Glamorgan noorte tugikeskus, UK

„Hoppil on soe kohalolu ja suurepärased kommunikatsioonioskused. Ta on erakordne õpetaja kõigile profesionaalidele, kes soovivad teadlikult tööd teha laste ja noortega.
Protsesse on lihtne omandada ja need on väga efektiivsed.”
William Bloom, rahvusvaheline autor „The Endorphone Effect, The Power of Modern Spirituality” raamatu autor

„„Kasvame koos” on meeli ülendav koolitus, mis annab võimaluse näha, kuidas iseennast parmini tundma õppida, samal ajal andes üliefektiivsed oskused ja arusaamised, kuidas kasvatada igas vanuses lapsi.”   
Anna Lloyd, Parkland’i põhikooli direktor, UK

„Olen nüüd pärast seminari teinud 3 protsessi oma lastega – väga võimas töö! Mulle meeldib selle töö mängulisus, loomingulisus ja lihtsus.” 
Ivonne Noone, 2 lapse ema, UK

 

KOOLITAJAST:

Hoppi Wimbush on läbi viinud emotsionaalse intelligentsuse (EQ) ja teadliku lapsevanema koolitusi ligi kolm aastakümmet. Tema teadliku lapsevanema kursus on tõeliselt oodatud ja hinnatud mitmel pool Euroopas.

2018. aastal viib ta kursuseid läbi Eestis, Ühendkuningriigis ja Taanis.

Ta on emaks kolmele lapsele, kellest kaks on tema bioloogilised lapsed ja üks kasulaps, ning on vägagi kursis väljakutsetega, mida lapsevanemaks olemine pakub. Hoppi õpetab praktilisi oskusi ja protsesse, mis jõustavad nii vanemaid kui lapsi ning tema töö lähtub looduspõhisest arengumeetodist ja tõeliselt südamekesksest suhtlusest.

Hoppi on ülemaailmse transformatsiooni- ja tervendamiskeskuse Lammas Earth Center asutaja ning maailmakuulsa ökoküla Lammas Ecovillage asutajaliige. Tal on oma nahahooldustoodete sari Flower Power Organics ning ta kasvatab ise ravimtaimi ja lilli oma kodus Pembrokeshire’is, mis asub Ühendkuningriigis, Wales’is. Hoppi elab oma armastatud elukaaslase Tao Wimbushiga ning on pühendunud ema kolmele lapsele.

Üks tema lemmiktegevusi on pühamuusika loomine looduses keset lopsakat maastikku, kus on külluslikult toitu, lilli, ravimtaimi, mesilasi ja linde. Hoppi ja Tao on loonud koos hulga ilusaid looduslikke maju ja ruume, mis on pühendatud tervendamisele ning kontakti loomisele sisemise ja välise loodusega. Nii Hoppi kui ka Tao esinevad tihti telesaadetes ning on olnud eetris näiteks Hiina, Venemaa ja Hollandi TVs, Briti kanalites BBC1, BBC2’s ja Channel 4 ning mitmetes erakanalites.

 

„Armastus on meie planeedi kõige tervendavam jõud. Armastus on tingimusteta aktsepteerimise rahustav palsam, mis tervitab oma terviklikus embuses igat kui viimast emotsiooni. Armastus on sügavuse, selguse ja elutarkuse ookean…  Ilma selleta ei saa miski muutuda ega kasvada. Armastus on sinu tõeline olemus.”
Hoppi Wimbush, Kasvame koos seminari koolitaja

 

Registreeru