Sale!

Harjumuste arhitekt

129.00 109.00

HARJUMUSTE ARHITEKT

Saavuta oma eesmärgid läbi teadliku harjumuste muutmise

0 1.   D E T S E M B E R   2 0 1 8  

Registreeru

Kas oled andnud endale aasta alguse lubadusi, näiteks füüsiliselt vormi saada või tervislikult toituma hakata?

Kas oled seadnud eesmärgi, et hakkad regulaarselt mediteerima, teleka passimise asemel väärt kirjandust lugema, siis veel näiteks joogas käima või mõne eriti ägeda praktikaga tegelema?

Seejärel vaatamata oma motiveeritusele, leidnud end kadununa igapäeva tegevuste lõputus voolus, edasi lükkamas oma tegelikke sügavaid soove ja vajadusi?

Kas oled kimpus mõne sõltuvusega, näiteks sotsiaalmeedia tarbimine,  liigne söömine, igahommikune snooze’imine või lihtsalt oma telefoni passimine igal võimalikul hetkel?

 

“Harjumused on nähtamatu arhitektuur igapäeva elu taga”
– Gretchen Rubin

 

Kas teadsid, et neuroteaduse uuringute järgi moodustab kujundlikult 95% meie teadvusest alateadvus? See tähendab, et 95% meie tulemusi juhivad alateadlikud programmid ja harjumused, mis töötavad kas sinu kasuks või kahjuks. Valdavalt puudub teadlikkus nendest programmidest, sest need on alateadlikud.  Need jooksevad taustal nagu arvuti süsteemi programmid, kus keeruka koodi asemel näed vaid ilusat kirja, pilte ja nuppe ekraanil.

Kui palju teadvustad, milline kood jookseb sinu programmide all? Mida on vaja muuta koodis, kui soovid muutust ekraanil?

Pole võimalik muuta oma elu, kui ei muuda midagi, mida teeme igapäevaselt.
Tulemused meie elus on kinni igapäevastes tegevustes, HARJUMUSTES.

Harjumus on tegevus, mis muutub korduse teel automaatseks ehk alateadlikuks.

 

SEE . . .

. . . kui õnnelikud või õnnetud oleme, on harjumuste tulemus;

. . . kui vormis või vormist väljas oleme, on harjumuste tulemus;

. . . kui tervislikud või ebatervislikud oleme, on harjumuste tulemus;

. . . kui edukad või ebaedukad oma saavutustes oleme, on harjumuste tulemus;

. . . kas kuu lõpus on järel rohkem raha või päevi järgmise palgapäevani, on jällegi harjumuste tulemus.

 

Sisuliselt on elu kõikide heade ja halbade harjumuste summa. Kui soovime, et tulemused elus muutuksid, tuleb teadlikult alustada oma harjumuste muutmisest!

 

“Inimesed on oma natuurilt väga sarnased, kuid nende harjumused on need, mis eristavad neid üksteisest”
– Confucius

 

SELLEL SEMINARIL:

  • saad teada, miks uute eesmärkide seadmine ja lubaduste andmine uute harjumuste sisseseadmiseta ei toimi;
  • kes tegelikult otsuseid ja valikuid juhib;
  • õpid selgeks ja paned praktikasse universaalse harjumuse juurutamise ja muutmise mudeli, mille mõistmine ja rakendamine maksab dividende läbi elu;
  • saad teada 3 kõige olulisemat võtmetegurit uue positiivse harjumuse edukaks juurutamiseks;
  • veedad terve päeva edumeelsete ning avatud inimestega, suure tõenäosusega leiad siit omale uusi sõpru ja mõttekaaslasi.

 

“Välismaailm on sisemaailma peegeldus, kus oleme ise oma elu arhitektid.
Meil on kombeks planeerida rohkem puhkust kui oma elu, olles automatiseeritud igapäeva rutiinis ja keskkonnas, tootes muutumatut tulemust.
Usun, et sa nõustud ja juba tead seda. Kuid teada ja mitte teha on sama hea, kui mitte teada.
Kutsun sind osalema ja andma endale võimalus astuda üks suur samm edasi elu suunas, millest salamisi unistad ja mida tegelikult väärid!”
Romet Preismann, seminari läbiviija

 

SEMINARI TOIMUMISKOHT, HIND JA REGISTREERIMINE:

AEG: 01. detsember 2018, 10.00 – 17.00

KOHT: BlissTray Konverestsikeskus,
Mehaanika 21, Tallinn

KOOLITAJA: Romet Preismann

HIND:  109€ kuni 25.11.2018 (täishind 129 €)

 

Registreeru

 

 

VARASEMALT OSALENUTE TAGASISIDE:

„Sain motivatsiooni ja tahtejõudu juurde. Tahan alati kõike korraga suurelt ette võtta, mistõttu jäävad need asjad tavaliselt pooleli. Sain aru, et ongi OK alustada väikselt. Kõik muutused ei saagi korraga tulla. Mulle meeldisid arutelud, näited ja praktilised harjutused. Ja lahe, et pole terve päeva kordagi oma telefoni näppinud, ei tundnud vajadust.”
Bret Metsküla

„Töötoa tulemusena oskan paremini alustada uute harjumuste endale teadvustamisega. Sain kõvasti motivatsiooni, uusi mõtteid ja kuidas mõelda. Kõige rohkem meeldis Rometi energia publiku ees!!! Väga hea esinemine. Sain väga hea tunde osaliseks!”
Anu Annus

„Kuigi mõned asjad siin elus sünnivad lihtsamalt spontaansena, siis harjumuste kujundamine läbi struktureeritud tegevuse tundub siiski ainuõige teguviis. Nagu elu näitab on see vastupidiselt tegutsedes üksnes enesepettus. Teema, mis tundub nii elementaarne ja lihtne, on tegelikult nii sügav.”
Pille-Riin Dolenko

„Minu mõtteviisis muutus see, et sain reaalse teadmise ja suunitluse, kuidas harjumusi kujundada. Kõige rohkem meeldis workshop’i ülesehitus, palju diskussiooni ja inimestega connectimist. Kogu antud info on läbi mõeldud ja katsetatud. ROCK ON!”
Marti Küttis

„Töötoas sain juurde detaile, kuidas oma mõtteviisi tõhusamalt muuta. Teadvustasin endale pisidetaile, mis ennem tundusid tühised, kuid nüüd sain aru, et nendeta pole võimalik muutust luua. Ligipääs uuele infole. Kõige rohkem meeldis keskkond. Ruum täis inimesi, kes kõik tulid siia ühise eesmärgiga, tuua oma ellu muutust. Läbi selle tõstame inimkonna teadlikkust ja oleme üksteisele sellel teekonnal toeks, ärkamise teekonnal. Sain aru, kui suur mõju meie elule on harjumustel. Ja kui oluline on uute harjumuste kinnistamine. Ja kui kerge on oma ellu luua küllust, kergust ja rõõmu läbi harjumuste muutmise.”
Marc Aavik

 

KOOLITAJAST:

Romet Preismann on mees paljude talentidega – avatud meelega mõtleja, ettevõtja, koolitaja, dj ja maailmaparandaja. Viimased 8 aastat on ta sukeldunud täielikult isikliku arengu maailma ning püüdnud enda jaoks kokku panna aju efektiivset kasutamise ja reaalsuse loome juhendit.

Läbi erinevate mentaalsete, emotsionaalsete, füüsiliste, spirituaalsete ja müstiliste kogemuste, on ta oma teekonnal omandanud väga tugeva vundamendi nii praktiliste kui teoreetiliste teadmiste näol ning tema üheks suurimaks kireks on oma tedmiste ja kogemuste teistega jagamine.

 

 

 

Registreeru