Enneagram

197.00

E N N E A G R A M
Parim süsteem õppimaks tundma oma ego

0 1 . – 0 2 .   V E E B R U A R    2 0 1 9

Registreeru

Teadlikuks saamine oma ego ülesehitusest läbi Enneagrami loob eneseteadlikkust ja paljastab käitumise mustrid, mis alateadlikult juhivad ja motiveerivad meid käituma teatud viisidel oma igapäevaelus.

Eriti oluline on teadlikkus just selliste mustrite osas, mis meid ennast ja inimesi meie ümber ei toeta.  Eriti nende osas, mis lausa ammu karjuvad – muuda mind. Tahame seda endale tunnistada või mitte, aga meil kõigil on neid kuhjaga ja nad teevad elu ebavajalikult keeruliseks, vahel lausa väljakannatamatuks.

Saades teadlikuks nendest mõtte-, tunde- ja käitumismustritest, oma järjekindla robotliku olemuse allhoovadest ja motivatsioonidest,  on meil võimalik neid muuta ning hakata toimima baseerudes rohkem iseend ja teisi toetavatel olemise viisidel – loomulikel olemise viisidel.

 

Enneagramiga töötamine aitab võtta vastutust iseenda käitumise ja kasvu eest, tehes seda läbi parema arusaamise, miks me teatud viisidel käitume ja reageerime.

 

Enneagram võimaldab oma isiklikku enesearenguteed mõista väga sügaval tasandil. Lisaks silmi avavatele paljastustele, pakub prespektiivid, et liikuda eneseteostuse ja vabaduse suunal. See ühendab meid meie tugevuste ja oma kõrgemate harmooniliste aspektidega.

 

 

ENNEAGRAMI TUNDMINE:

 • suurendab eneseteadlikkust ja enesekindlust;
 • aitab elus paremini orienteeruda;
 • loob meta-teadlikkust motivatsiooni tasandil;
 • võimaldab tervendada emotsionaalseid tuumprobleeme;
 • suurendab kaastundlikust iseenda ja teiste suhtes;
 • loob raamistiku, mis võimaldab selgemat arusaamist, mis koht meie olemuses juhib funktsionaalseid ja düsfunktsionaalseid käitumisi;
 • paljastab isikliku arengu suunad;
 • suurendab produktiivsust ja motivatsiooni;
 • loob keelelise ja ahhaa-arusaamisraamistiku, mis ulatub sügavamale kui tavapärased isiksuse tüübipõhised lähenemised inimpsüühikale;
 • arendab autentset olemist ja eneseväljendust;
 • aitab võtta enda kätte oma elu juhtimise.

 

SEMINARI TOIMUMISKOHT, HIND JA REGISTREERIMINE:

AEG: 01.-02. veebruar 2019, 10.00 – 18.00

AJAKAVA:  Reedel, 1. veebruaril seminarile registreerimine: alates 9.30
Reede,  1. veebruar   10.00 – 18.00
Laupäev, 2. veebruar 10.00 – 18.00

KOHT: BlissTray Konverestsikeskus,
Mehaanika 21, Tallinn

KOOLITAJA: Joonas Saks

HIND: 197€

Registreeru

 

VARASEMALT OSALENUTE TAGASISIDE:

“Põnev kohtumine iseendaga. Äärmiselt vajalik seminar kõigile. Hea enesesse sissevaade. Sain teadlikumaks, kes MINA olen ja kuidas suhestuda ümbritsevaga – isiksustega minu ümber.”
Martin Ilumets, juht

“Koolitus andis väga selge ülevaate erinevatest inimtüüpidest, mis aitab inimesi paremini mõista ja olukordadega paremini toime tulla. Minul lõi see koolitus pildi ikka väga selgeks.”
Gerdi Anupõld, ettevõtja

“Seminaril sai väga hea ülevaate Enneagramist, mis avas täiesti uue vaatenurga inimtüüpidest, selgitas minu jaoks tagamaid, miks mõni inimene käitub nii nagu ta seda teeb. Sain teadlikuks mitmest käitumismustrist, mida ise pidevalt kordan. Mõistan nüüd palju paremini, miks?”
Helen Ilumets, med. õde

“Koolitus aitas mõista, miks mina ja teised inimesed teatud olukordades vastavalt käituvad ja mõistma “mängu” toimemehhanismi. Igal juhul inspireeriv kogemus ja soov rohkem sellesse süveneda.”
Sulev Lapp, pensionär

“Nendest ego võrkudest mitteteadlikuna elada on olnud päris piinarikas. Nüüd saan paremini aru sellest, mis on toimunud erinevates inimkooslustes, kus olen elanud ja töötanud.”
Marje Ingel, vabakutseline ajakirjanik

“Soovitan kõigil tulla koos oma kaaslase või pereliikmega. Kindlasti soovitaksin ka firmadele, kes soovivad oma tiimi paremini toimima panna.”
Maria-Kristiina Sarapik, ettevõtja

 

KOOLITAJAST:

Joonas Saks Enneagram koolitaja

Joonas Saks on olnud enesearengu teekonnal juba üle 12 aasta. Tema teekond enesearmastuse juurde algas närvilisest rahulolematusest, mis peegeldus väljapoole kriitilisuse ja rahulolematusena ümbritseva suhtes. Sisemine rahulolematus iseenda ja eluga viiski ta eneseotsingu teele. Nähes ja kogedes sügavaid muutusi endas ja ümbritsevas, sulandus Joonase  sügav huvi inimeelu sügavamatest hoobadest ning igapäevatöö üheks.
Joonase missiooniks sai tuua tõhusad ja tõeliselt elumuutusi loovad koolitajad ja tehnikad laiema publikuni. Ta on nii öelda inimkonna teener, kelle suurimaks rõõmuks on näha inimesi ärkamas enda tegelikule potentsiaalile.

Persoonina on Joonas vabamõtleja, ebatraditsiooniline ja rikkaliku elulooga mees, isa, filosoof, ettevõtja, koolitaja. Talle meeldib lugeda, luuletusi vormi seada ja rännata maailmas ringi. Ta on ka kirglik reformist, kellele meeldib mõelda ja tegutseda n.ö kastist väljas. Tema vilgas meel, osav sõnaseadmisoskus, humoorikas ja julge eneseväljendus on inspireerinud tuhandeid inimesi astuma enesearengu teekonnale.

Registreeru