Oled mõnes oma eluvaldkonnas kinni jäänud ja ei oska leida lahendust?

Tunned, et aitab oma elu ootele panemisest ja oled valmis muutuseks?

See seminar on mõeldud kõigile, kes soovivad oma ellu muutust, sealhulgas nõustajatele, juhtidele ja kõigile neile, kes juhivad inimesi läbi muutuste.

Ole valmis kogema püsivaid positiivseid muutusi,
suuremat mentaalset selgust ja
elu läbi puhta inspiratsiooni!

Tutvustame dogma detoxseminari

SINU elumuutev teekond algab mai alguses Tallinnas!

Ava oma EluPiiramatutele Võimalustele, kasvavale Loomingulisusele ja Vabadusele

Sellel seminaril saad teada kuidas:

  • Aidata end ummikus olemisest välja imekspandavalt lihtsalt ja kiirelt.
  • Leida ja vabastada varjatud sisemised sabotöörid, mis takistavad sul elamast sügavat rahulolu pakkuvat elu.
  • Alustada teekonda, et kasvada oma suhtes, avarduda tööalaselt ning areneda vaimsel teel.

Mis ondogma detox?

Dogma Detox meetod ja printsiibid ei ilmnenud üleöö, vaid baseeruvad Arnold Timmermani 35 aastasel enese-uurimisel ning 15 aastasel rahvusvahelisel töökogemusel keha-meele heaolu seminaride, juhtimis- ja enesearengu programmide ning retriitide läbiviija, coachi, konsultandi ja terapeudina, toetades inimesi ja organisatsioone muutuste ja konfliktide hetkedel.

Dogma Detox on ootamatult lihtne ja kiire meetod, mis aitab inimestel liikuda tõeliselt ihaldatud ja kestvate muutuste suunas.

Kuidas see toimib? Lihtsalt öeldes, see paljastab ja vabastab kiirelt varjatud dogmad ja mustrid, mis takistavad vajalikke muutusi.

Loe teisteOSALEJATE KOGEMUSIseminari kohta

“Olen tegelenud nii oma peidetud kui ka teadlikest dogmadest vabanemisega kogu elu, sest olen soovinud kogeda seda, mis paneb mind elusana tundma — nii oma eraelus kui ka töös. Kõik mu tähtsad otsused, karjäärivalikud, tööalased küsimused ning raamatu valikud on lähtunud ühest kesksest eesmärgist: kaardistamata territooriumite avastamisest — füüsilises, emotsionaalses, mentaalses, professionaalses kui ka vaimses plaanis. See on pannud mind minema kaugemale üldistest arusaamadest, kuidas asjad “peaksid” olema.”

Arnold Timmerman, Dogma Detox meetodi looja ja koolitaja

Loe lisaks Arnoldist

Eneseareng on olnud Arnoldi eluaegne kirg ning viinud teda kõikjale maailmas enesearengu, emotsionaalse teadlikkuse ja keha-meele terviklikkuse koolitajana, esinedes väga paljude rahvuste, kultuuride ja elukutsete esindajate ees. Viimased 15 aasta on tema peamine kirg olnud toetada inimesi ja organisatsioone üleminekute ja muutuste ajal.

Arnold on Euroopa Conscious Company direktorina rahvusvahelise programmi  “Visionary Leadership Program” (e.k. visionäärist juht) kaaslooja ja -koolitaja. See programm tutvustab emotsionaalset teadlikkust ja emotsionaalset intelligentsust juhtidele.

Tema raamat “Leadingship: Exploring the Essence of Leadership Dynamics” (e.k. juhtimisdünaamika olemuse uurimine) on välja antud Ühendkuningriikides, Hollandis, Belgias ja Indias. Raamat nomineeris ka 2015 aasta Euroopa “Parim coachingu raamat” tiitlile.

Tööst vaba aja veedab Arnold koos oma abikaasa, lapse ja koertega Lõuna-Hispaania mägedes, kus ta tegeleb ka liuglangevarju sõidu, suusatamise, kaljuronimise, mägimatkamise ja maastikujooksuga.

Dogma Detox
Dogma Detox

SEMINARI TOIMUMISKOHT, HIND JA REGISTREERIMINE

MILLAL: 3 – 4 Mai 2019

ASUKOHT: TAO Keskus, Rotermanni 2, Tallinn

KOOLITAJA: Arnold Timmerman – rahvusvaheliselt tunnustatud Dogma Detox meetodi koolitaja

MIDA SAAD: pilet 2 -päevasele elumuutvale seminarile. Eluaegsed lihtsad strateegiad ületamaks meele poolt loodud takistusi. Eluaegne ligipääs toetavale PureMind Facebook kogukonnale.

TÕLGE : Koolitus on inglise keeles, sünkroontõlkega eesti keelde. Eestikeelne tõlge on saadaval lisatasu eest, tõlke maksumus kogu seminari ajaks on 45€. Tõlke soovist palume teada anda hiljemalt nädal enne seminari e-posti teel tallinn@puremind.ee

VaataSEMINARIL OSALENUTEkogemusi

Dogma Detox – Osalejate kogemused 1 – Arnoldi professionaalsus on koheselt märgatav. Ta oskuslikult suudab sind välja tuua igasugusest olukorrast.

Dogma Detox – Osalejate kogemused 2 – Dogma Detox on üllatavalt lihtne meetod, see on suurepärane vahend!

TEGUTSEDES NÜÜDSAAD KAASA KÕIK ALLOLEVA

Lisaks BOONUSENA

Meie seminaridel on RAHULOLUGARANTII

Garanteerime, et kui osaled Dogma Detox seminaril algusest lõpuni ja paned seal õpitu praktikasse, siis on sul seminari lõppedes olemas põhjalik arusaam kuidas dogmasid vabastada ning vajalikud strateegiad selle jaoks.

Kui sa mingil põhjusel tunned, et sa ei jäänud oma kogemusega rahule, siis kirjuta meile sellest ja me tagastame sulle sinu investeringu.

Nii lihtne ongi.

Aga tõenäoliselt muudab see kogemus sinu ELU!

"See on piinlikult lihtne!"
Dogma Detox
Antti Kirjalainen
Soome
"Arnold on fantastiline - juba see energia, mille ta auditooriumile annab, on kogemist väärt!"
Dogma Detox
Katre-Eljas Taal
Eesti

RahulolevateOSALEJATE TAGASISIDE

Korduma kippuvadKüsimused

See seminar on sulle, kui tunned, et sul on raskusi isiklikes suhetes, väljakutseid tööalaselt või sisemisi heitlusi mõnes muus valdkonnas ning sa otsid lahendust vajalike muutuste tegemiseks. Samuti, kui sa tead, et sa ei rakenda oma tegelikku potentsiaali ja tunned, et elul on sulle palju rohkem pakkuda. Dogma Detox töötuba aitab sul leida enda sees piiravad uskumused, mis on hoidnud sind tagasi elamast elu täiel rinnal.

Dogma Detoxi seminar EI OLE nende jaoks, kes ei soovi muutusi. See on neile, kes on valmis vabastama vanad, mitte toimivad mustrid ja soovivad kogeda piirangutevaba elu.

Selle seminari eesmärk ei ole sind muuta, vaid aidata sul muuta oma elu ise, vabastades sisemisi blokeeringuid, mis on hoidnud sind piiratuses. Sisemiste piirangute vabastamine aitab sul jõuda iseendale lähemale ja elada külluslikumat elu.

Sellisteks puhkudeks on meil välja töötatud tasumine osamaksetes. Osalejad saavad maksta seminaritasu kolmes osas – esimene osa kohe pärast registreerumist, teine osa 30 päeva pärast ning viimane osa 60 päeva pärast.

Kõik maksed peavad olema sooritatud hiljemalt 10 tööpäeva enne seminari toimumise kuupäeva.

Pikema ajaperioodi peale on võimalik tasuda Liisi järelmaksu lepinguga.

 

Võta meiega osamaksete võimaluse osas ühendust – e-post: tallinn@puremind.ee, telefon: +372 600 4050.

Seminar kestab kaks päeva. Mõlema seminari päeva jooksul on mitu lühikest värskendus-pausi ning üks pikem lõunapaus. Päevad jaotuvad vastavalt:

  1. päev: Läbi isikliku kogemuse saad teada, mis täpsemalt on Dogma Detox. Läbi praktiliste harjutuste aktiveerid oma meeled, et saaksid kogeda muutuse jõudu enda elus.
  2. päev: Keskendub kogemuslikule õppele puhastades sinu elus valitsevad dogmad. Seeläbi omandad metoodi igapäevaseks kasutamiseks, mida saad edaspidi praktiseerida iseenda elus, coachingus, teraapias või mis iganes muutuste juhtimises.

Kõik osalejad saavad kaasa paberkujul seminari materjalid.

Tegemist on praktilise kogemusliku töötoaga, kus sa õpid vabastama iseenda sisemisi väljakutseid, suunates n.ö. tähelepanu lambi valguse enda sisse, et seista silmitsi oma sisemiste blokeeringutega, tehes nendega lõpparve.

Tule ettevalmistunult, et endaga seminaril tööd teha!

Majutus ja toitlustus ei kuulu seminari hinna sisse. Kuid seminaril on piisavalt värskenduspause mille ajal pakume vett, teed ja kergemat näksimist. Samuti, kummalgi päeval on ka üks pikem paus mille ajal saab käia lõunal.

Jah, kõik seminari läbinud osalejad saavad lõppedes nimelise diplomi.

Seminarilt saad kaasa praktilise kogemuse ja kirjalikud materjalid, et jätkata õpitud meetodi kasutamist aitamaks iseennast ja inimesi enda ümber mängleva kergusega paigalseisust välja. Dogma Detox meetod on kiire sekkumisvahend, mida saad väga lihtsalt oma igapäeva elutoimingute käigus kasutada.

Palun kirjuta meile tallinn@puremind.ee ning meie PureMind hõimkonnaliige, Mari, vastab rõõmuga sinu küsimustele Dogma Detox seminari kohta.

Samuti võid vaadata ka juba Dogma Detox seminaril osalenud inimeste tagasisidet siit.

Ei, kõik avalikud jagamised on vabatahtlikud. Kui sul tekib tunne, et soovid enda kogemust jagada, siis saad seda teha.

Jah, oleme harjunud mõtlema ja elama nii, et suured muudatused endas saavad toimuda ainult pika ja raske töö tulemusel. See uskumus juba ise on dogma, pannes meid kahtlema milleski, mis on saanud suurepäraseid tulemusi ja aidanud paljusid inimesi kogu maailmas. 

Aga siiski, kuidas saab see olla tõsi, sest sinu kogemus siiani on võibolla ehk olnud teistsugune?

Dogma Detox meetodiga tuvastad kiiresti probleemi ja selle mustrid, mis pidurdavad sind edasi liikumast.

See seminar annab sulle juhised kuidas dogmasid ära tunda ja tööriistad nendega toime tulemiseks. Ajaga õpid iseendas ja teistes märkama varjatud dogmasid kiiremini.

Igasuguste meetodite ja praktikate puhul on oluline mõista — selleks, et need toimiks ja jätkuvalt su elu parendaks, tuleb neid järjepidevalt praktiseerida. Nii on ka Dogma Detox meetodiga. Kuna oleme elu jooksul kogunud endasse omajagu jäikasid uskumusi ja piiravaid tõdesid, siis võib vaja minna mõningast pingutust ja selle meetodi korduvat praktikat, et laiahaardelisemad positiivsed muutused saaksid toimuda.

Dogma Detox meetod on suurepärane tööriist vabastamaks ennast sisemistest blokeeringutest.

Jah, Dogma Detox on sinu jaoks õige siis, kui sa tunned, et oled valmis iseendasse vaatama ja avastama endas peituvaid jäikasid tõdesid ning oled valmis nendest lõplikult lahti laskma.

Jah, mõned dogmad (uskumused) võivad olla peitunud väga sügavale ning nendest lahti laskmiseks võib vaja minna Dogma Detox meetodi korduvat praktiseerimist. Võid olla kindel, et oled kogu seminari jooksul hoitud keskkonnas. Meeskond ja Arnold on sinu jaoks olemas ning aitavad ja toetavad sind kogu protsessi jooksul.

Seminaril õpid kasutama seda meetodit oma igapäevases elus, seega see on teekonna algus avastamaks ja lahendamaks erinevaid dogmasid, mis võivad ilmneda. Eneseareng on elustiil ja Dogma Detox on suurepärane tööriist sellel teekonnal.

Antud seminaril õpid kasutama Dogma Detox meetodit nii iseenda kui teiste inimeste peal, et vabaneda piirangutest mistahes eluvaldkonnas. Sa õpid märkama sisemisi dogmasid, varjatud takistajaid. Saad teada, kuidas vabaneda dogmadest ning kuidas tulla toime erinevate ootamatute takistustega protsessi käigus, et saaksid liikuda edasi edukas kerguses.

Antud hetkel ei ole veel järgmised kuupäevad paigas, kuid plaanime seda teha 2019 aasta sügisel.

Jah,  Dogma Detox toimib sinu jaoks ka siis, kui tegemist on sinu esimese enesearengu seminariga. See seminar on üles ehitatud sellisel viisil, et inimesed, kes pole kunagi varem tegelenud enesearenguga, saaksid hõlpsasti mõista ja õppida kasutama Dogma Detox meetodit oma parimaks hüvanguks. Teoreetiline osa võetakse praktikasse juba seminari ajal, et saaksid kohe järele proovida õpitut ning lahendada ära kõikvõimalikud takistused, mis võivad ilmneda. 

Jah, võid küll. On väga hea läbida antud seminar koos oma partneriga, sest nii õpite kasutama tõhusat praktikat, millega saate toetada teineteist takistustest läbi minemisel.

Pakume sünkroontõlget inglise keelest eesti keelde. Eestikeelne tõlge on saadaval lisatasu eest, tõlke maksumus kogu seminari ajaks on 45€.

Tõlke soovist palume teada anda hiljemalt nädal enne seminari e-posti teel tallinn@puremind.ee

Dogma Detox

Liitu meie armastuskirjaga – saadame sulle põnevat lugemist, üllaid mõtteid ja ilusaid soove.

Kontakt

  • Copyright © 2019 Puremind
Ostukorvi Item Removed. Undo
  • No products in the cart.
Scroll to Top