Sale!

Dogma Detox

345.00 275.00

DOGMA DETOX

Vabane piiravatest uskumustest

3. – 4.  M A I   2 0 1 9

 

Oled valmis teada saama, millesse ja miks inimesed tegelikult takerduvad, kuigi igatsevad muutuse järele oma elus? 

Oled valmis paljastama iseenda alateadvuses varjunud dogmad, mis on sind seni oma haardes hoidnud? 

Kui jah, siis Dogma Detoxi seminar on see, mis aitab sind suure sammu võrra oma elus edasi!

 

 

Kui mõni oluline muutus on käeulatuses, ent ometi ei realiseeru, tekib tahes-tahtmata küsimus, miks on see nii. Kui näed, et kolleegid või kliendid, keda nõustad, janunevad tõelise muutuse järele, kuid püsivad siiski muutumatult paigal, on ka sellel oma põhjus. Sellel seminaril on võimalus õppida kasutama metoodikat, mille abil saad minutitega lahti harutada väga komplekseid alateadlike struktuure ja vabastama paigalseise põhjustavate probleemide algpõhjused. Omandatud oskustega saad aidata ennast, oma kolleege või kliente uuele tasandile kergelt, kiirelt ja jäädavalt! 

 

Kui kahtlustad, et tegemist on mõne järjekordse tavapärase seminari, koolituse või teoretiseeriva loenguga, mida tuleb kaks pikka päeva üle elada, siis parem lase sellest mõttest kohe lahti! Ole valmis selleks, et su keha ja olemus suunatakse õppima täiesti uutel viisidel.
Arnold Timmerman, seminari läbiviija

 

Dogma Detox™  sündis kui lõbus ja mässumeelne reaktsioon, mis vastandub vanakooli vormellausete ja agressiivselt müüdavate “Edu Garanteeritud” eneseabi, enese-väestamise, spirtuaalse arengu, coachingu, teraapia ja konsultatsiooni meetoditele. 
Selle loomise peamine kavatsus oli tuletada inimestele meelde, et nad saavad leida oma tõe keset moodsa aja õõnsaid lubadusi ja pöörast infotulva. Teisisõnu öeldes, vabastada end kinnijäämisest jäikadesse reaalsustesse, mida neile on “müüdud”.
Need printsiibid üsna pea kasvasid ootamatult lihtsaks ja kiirelt sekkuvaks meetodiks, mis aitab inimesi, treenereid, coach’e, konsultante, ärisid liikuda lähemale muudatustele, mida nad ihaldavad. Kuidas see töötab? Lihtsalt öeldes, ta imekiirelt paljastab ja vabastab varjatud dogmad, mis on vastutavad muutust takistava kinnijäämise eest.

Dogma Detox™  sekkumismeetod ja printsiibid ei ilmenud üleöö, nad baseeruvad Arnold Timmermani 35 aastasel enese-uurimisel ning 14 aastasel rahvusvahelisel töökogemusel keha-meele heaolu seminaride, juhtimis- ja enesearengu programmide ning retriitide läbiviija, coachi, konsultandi ja terapeudina, toetades inimesi ja organisatsioone muutuste, transformatsioonide ja konfliktide hetkedel. 

 

  • Seminari esimene päev annab võimaluse kogeda, mida Dogma Detox ehk dogmade puhastuskuur tähendab ja kuidas ta töötab.
  • Seminari teine päev keskendub kogemuslikule õppele läbi isiklikku elu valitsevate dogmade puhastuse ning aitab seeläbi omandada Dogama Detoxi metoodika igapäevaseks kasutamiseks coachingus, teraapias või mis iganes muutuste juhtimises.

 

Kas oled valmis avastama kui kiirelt on nii sinul kui ka teistel sinu ümber võimalik kogeda kestma jäävat muutust, takistuste ületamist ja sügavat inspiratsiooni puhangut?

 

SEMINARI TOIMUMISKOHT, HIND JA REGISTREERIMINE

AEG:  3. – 4. mai 2019
AJAKAVA:  Reedel, 3. mail seminarile registreerimine: alates 9.15
Reede,  3. mai   10.00 – 18.00
Laupäev, 4. mai 10.00 – 18.00

KOHT:  BlissTray Konverentsikeskus, Mehaanika 21, Tallinn

KOOLITAJA:  Arnold Timmerman

 

VARAJASE REGISTREERUJA SOODUSHIND KUNI 07.04.2019: 275€ (täishind 345€).

TÕLGE: Koolitus on inglise keeles, sünkroontõlkega eesti keelde. Eesti keelne tõlge on saadaval lisatasu eest, tõlke maksumus kogu seminari ajaks on 45€. Tõlke soovist teada anda hiljemalt nädal enne seminari e-posti teel tallinn@puremind.ee

 

 

VARASEMALT OSALENUTE TAGASISIDE:

“Mulle meeldib Eckhart Tolle ja mulle meeldib Dogma Detox. Nad mõlemad on aidanud mul liikuda uuele tasandile oma elus. See oli täiesti imeline näha seda kohest muutust, mis hakkas aset leidma. Ma ei ole uustulnuk enese-arengu maastikul, aga Dogma Detox tõeliselt üllatas mind!”
Misha Pelt, Hispaania

“Dogma Detox on nagu pimeda nägijaks muutmine.” 
– Andres Almasana, Hispaania

“Dogma Detox aitas mul saada palju enam teadlikuks iseendast ja toetuda tõele oma eneseväljanduses. Pärast Dogma Detoxi seminari olen olnud vaba astma hoogudest ja medikamentidest, mis on mu elu keeruliseks teinud juba aastaid. Milline boonus.”
Nicole Costerus, Holland

“See on hämmastav kui lihtne ja efektiivne Dogma Detox on. See tõesti töötab. Tänu võimalusele avastada ja mängida, kõik juhtub naturaalselt. Ma ei suutnud uskuda, et lihtsalt dogmast lahti laskmine võib olla nii laiaulatusliku mõjuga. Aga see oli – koheselt – ja ma selgelt tunnen seda. See on tunne justkui midagi täielikult muutus ühe hetkega, minus tekkis oluliselt rohkem ruumi, koheselt. Tagantjärgi ma ei suuda uskuda kui lukus ma olin, kui palju kahju see minus varjul olnud dogma tegi. Nüüd, olles sellest lahti öelnud, on isegi raske meenutada mis dogma see oli. Ma saan lihtsalt oma eluga palju vabamal viisil edasi minna.”
Davina Haitmann, Sveits

 

KOOLITAJAST:

“Olen tegelenud nii oma peidetud kui ka teadlikest dogmadest vabanemisega kogu oma elu, sest olen soovinud kogeda seda, mis paneb mind elusana tundma — nii oma eraelus kui ka töös. Kõik mu tähtsad otsused, karjäärivalikud, tööalased küsimused ning raamatuvalikud on lähtunud ühest kesksest eesmärgist: kaardistamata territooriumite avastamisest — nii füüsilises, emotsionaalses, mentaalses, professionaalses kui ka vaimses plaanis. See on pannud mind minema kaugemale üldistest arusaamadest, kuidas asjad “peaksid” olema.” 

– Arnold Timmermann, seminari läbiviija

Veel Arnoldist:

Arnold1997. aastal omandas Arnold magistrikraadi tsiviil- ja sotsiaalõiguse erialal (Madalmaades, Leidenis). Korporatiivse karjääri asemel valis ta aga teistsuguse tee ja temast sai fotograaf ning elustiili- ja reisiajakirjade toimetaja.

Viis aastat hiljem pöördus ta oma eluaegse kire — enesearengu juurde, ning tänaseks on ta viinud läbi enesearengu, emotsionaalse teadlikkuse ning keha-meele terviklikkuse seminare kõikal maailmas, esinedes väga paljude rahvaste, kultuuride ja elukutsete esindajate ees.

Ettevõtte Conscious Company Euroopa tegevjuhina on ta olnud rahvusvahelise programmi Visionary Leadership kaaslooja ja läbiviija. See programm keskendub emotsionaalsele teadlikkusele ja emotsionaalsele intelligentsusele juhtide maailmas.

2011. aastal lõi Arnold juhtide koolitamise uue lähenemisviisi, mis kannab nime Leadingship©. Tänaseks on Leadingship programmi edukalt läbinud nii erinevad organisatsioonid ja ettevõtted kui ka eraisikud Euroopas ja Põhja-Ameerikas. Tema raamat “Leadingship: Exploring the Essence of Leadership Dynamics” on jõudnud poelettidele Ühendkuningriigis (2012), Madalmaades ja Belgias (2012) ning Indias (2015).

2014. aastal pani ta aluse programmile Coaching Master Clinics, mis juhendab enesearengu treenereid (coache) ja terapeute minema kaugemale pelgalt meetoditest, oskustest ja tehnikatest. Samal aastal nägi päevavalgust ka tema teine raamat: “Mastery in Coaching”. Lisaks on Arnold pannud aluse ka uue generatsiooni retriitidele (“New Generation Retreats”), mis pakuvad vastavalt tellimusele kohandatud retriite eraisikutele ja ettevõtetele. 2015. aastal oli ta kaasasutaja ettevõttes 3811, mille eesmärk on luua ja pakkuda enesearengu ja teadliku muutumise programme ettevõtetele. Ning koostöös oma konsultandist kolleegiga lõid nad 4-päevase juhtimisalase kogemusprogrammi Leading Tracks, mis leiab aset Ühendkuningriigi, Hispaania, Eesti ja Kanada looduses.

Praegu on Arnold töötamas välja raamidest väljaminevat enesearengu brändi, mille alt on plaanis tuua turule mitmeid raamatuid, koolitusprogramme ning värskelt loodud sekkumismeetodeid.

Kõiki Arnoldi tegemisi juhib tema kirg toetada muutuste ja ülemineku pööristes olevaid eraisikuid ja ettevõtteid. Tööst vaba aja veedab Arnold koos oma abikaasa, lapse ja koeraga Lõuna-Hispaania mägedes, kus ta tegeleb ka liuglangevarju sõidu, suusatamise, kaljuronimise, mägimatkamise ja maastikujooksuga.