Kasutajakogukond

KOGEMUS KOGU ELUKS

Partnerid

HIIGLASED JA NENDE EMA

Brändiarendus

T E A D M I S T E
O M A N D A M I S E
& H E A O L U   D I S A I N

HIIGLASED JA NENDE EMA

 

PureMind koondab endasse globaalset partnerite võrgustikku – teadlased, uurijad, terapeudid, tervendajad, koolitajad, ravitsejad ja šamaanid. Me kureerime nende tööd – seminare, intervjuusid, töötubasid, sündmusi, praktikaid ja kirjutisi lihtsasti ligipääsetavatseks, effektiivseteks ja inspireerivateks õpikogemusteks, mis toetavad sinu taastumist, tervenemist ning taasloomist selleks, kes sa tegelikult oled. 

SISULOOME PARTNERID

Dorothe Trassl (Saksamaa) – koolitaja, joogaõpetaja, psühhoterapeut, kes kombineerib oma ekspertiisi teraapiavormi, mida ta kutsub E-motion (Energia liikumises).
 
Arnold Timmerman (Holland/Hispaania) – coach ja seminaride juht. Viib läbi  juhtimis-, enesearengu ja konfliktilahendusalaseid seminare, programme ja retriite.
 
Joonas Saks (Eesti) –  meie oma kodukootud kõneleja, coach, tervendaja, ettevõtja, juht. Ta on meie peakuraator ja tegeleb Allied Minds grupi juhtimisega. 
Hoppi Wimbush (Wales) – intuitiivne tervendaja, koolitaja, taimetark, Lammas Ökoküla (Walesis) asutaja.  Tema ekspertiis on teadlik lastekasvatus ja hingestatud elamine. 

Brandon Bays emotsionaalse tervenemise ja elu muutmise valla üks juhtivaid autoriteete maailmas. Rännaku (The Journey) meetodi looja.