2-päevane töötuba enesearmastajatele
25-26 jaanuar 2020

25-26

Olles töötanud inimestega sügavamal tasandil tänaseks 8 aastat, olen täheldanud, et väga vähestel meist on tegelik arusaam sellest, mida me elult soovime. Me küll adume oma lühiajalisi vajadusi ja soove ja püüame neid varmalt teenindada, kuid samal ajal kipub jääma hägusaks suurem pilt ning sellest tulenevalt ei suuda me ka leida rahulolu, mida otsime.

Koolitusel saad sa vastused järgmistele küsimustele

 • selgem arusaam sellest, kuhu olen teel
 • igapäeva rutiinid või praktikad, et olla iseenda parim teekaaslane
 • selgem arusaam, mis minu elus enam ei toimi ja kuidas seda muuta
 • suurenenud kaastunne, teiste parem mõistmine enesemõistmise läbi
 • oskus lihtsalt olemiseks aega võtta; nipid, kuidas võtta endale sügavat lõõgastut tekitavaid pause
 • igapäevane oskus märgata endas toimuvaid protsesse ehk iseenda parem tunnetus ehk suurenenud ühendus iseendaga
 • teadmine, kuidas avada oma loomingulaegas
 • küllaga inspiratsiooni.
Silhouette And Stars Unsplash

Selle töötoa eesmärk on leida vastused nendele küsimustele või vähemalt käivitada meis sügavamad protsessid, mis aitaks selgetel arusaamadel ilmneda.

Minu vajadused

Minu tahtmised

Minu unistused

20191031 158

Minu väärtused

Minu eesmärk

Tegelik mina

Ühed põnevamad küsimused, mida endalt küsida?​

 • Kas tean, kuhu olen teel?
 • Mida ma soovin elult?
 • Mis on minu elu eesmärk?
 • Miks seda soovin?
 • Kes ma olen?

Vaimse evolutsiooni eesmärk on kokkuvõttes vaid siiski üks - armastava suhte loomine iseenda ja oma erinevate aspektidega. Vaid läbi selle suhte saab avalduda tegelik rahulolu - rahulolu iseenda ja ümbritseva maailmaga, täpselt sellises järjekorras

JOONAS SERAM SAKS

Märkamise kunst

Meele tasandil toimuv reedab paljuski sügavustes toimuvat. Mõtted ja tunded kipuvad tihtilugu olema peegelpildis. Sellest sünnib omakorda kaos, mida vähemal või rohkemal määral tajume. Märkamise kunst on enesevaatluse kunst läbi neutraalsuse. Viimasesse jõudmiseks on vaja julgust ja oskust end mitte liiga tõsiselt võtta. Vaatame läbi huumori ja kaastunde oma inimeseks olemise väljakutsele otsa.

 

 • Millest mõtlen?
 • Millest unistan?
 • Mida ütleb meel, et mul on vaja?
 • Mida tunnen?
 • Mida vajan?

Ohvriteadvus, ohvri keel ja -meel.

Unsplash Blossoms On Hand

Vabanemine liigsest

Elame ülekoormuse ajastul. Väline ülekoormus on vaid sisemise peegeldus. Leiame, mis on meis ja meie elus üleliigne, millel on parem lasta minna, et saaks asemele tulla see, mida tõeliselt soovime.

Vaatlus läbi eri tasandite:

Füüsiline
tasand

Emotsionaalne
tasand

Mentaalne
tasand

Hingeline
tasand

Suhted

Inimesed, kellega end ümbritseme, määravad suures osas meie elukogemuse.

 • Kas minu lähisuhted on mind toetavad ja avardavad?
 • Millised suhted mind toetavad?
 • Millised suhted mind ei toeta? Mis ma saan nende osas teha?
 • Mida vajan?
 • Mida saan selleks teha?
20191031 Ingrid Tsirel Photography 64

Looming

Inimhingedena oleme tulnud siia kogema elu ja isikliku loominguna väljendama oma piiritut loomust. Oleme kõik milleski paduandekad. See miski soovib läbi meie välja voolata. Kui võimalust takistada, elada elu tema eest joostes, jääb rahuolu iseendaga saavutamata. Humoorikas on see, et meie egotasand teeb enamasti kõik selleks, et vältida kohtumist oma loova osaga.

Sukeldume teemasse sügavamalt. Vaatame, mis soovib läbi meie maailma voolata ja kuidas anda talle vaba tee.

 

Kust võtta aega iseendale? 

Tänapäeva kiire maailm oma nõudmiste ja vajadustega on suureks väljakutseks aja võtmisel endale. Kas on kingitusi, mis juhivad mind just selle juurde?

Räägime rutiinidest ja vaatame, kas saame enda omasid natuke „nihutada”, et tekitada ruumi, mida enim vajame.

Küsimuste küsimine

Teeme selgeks, millised on minu jaoks kõige olulisemad küsimused, millele ma soovin vastust elult?

Meditatsioon

Kui räägime enese vaatlusest, siis paraku ümber meditatsiooni me ei saa. Meditatiivsel enesevaatlusel saab olema suur roll meie kahes päevas ning lisaks sellele leiame vastuse küsimusele, mis on tegelik meditatsioon?

Palve & taotlus

Kui nüüd päris aus olla, siis see maailm liigub palve ja taotluse toel. Mis on nende kahe mehaanika, kuidas neid esitada?

Tänulikkus

Tänulikkus kui parim tööriist, toomaks oma teadlik tähelepanu sellele, kui palju “kingitusi” meil juba olemas on. Õpime sügavamalt tundma tänulikkuse kunsti.

Toimumise aeg ja koht

AEG: 25. – 26. jaanuar 2020, mõlemal päeval 10:00 – 18:00.
KOHT: Adila, Harjumaa
LÄBIVIIJAD: Chandaa & Joonas Seram Saks
SINU INVESTEERING: 175 €

Anname 100% rahulolugarantii – kui sa osaled kogu aja ja sündmuse lõpuks tunned, et sa ei ole rahul, tagastame Sulle osalustasu!

Kui soovid tasuda arvega, siis palun saada ka ettevõtte andmed registreerimisavaldust täites.

Kes on Chandaa ja Seram?

Nad on üks erakordne, inspireerivalt teineteist täiendav kooslus. Kordumatud ja müstilised indiviididena, tõeline kingitus paarina. Mida need kaks teevad, on sõnades iseloomustada üsna keerukas, kuna nad ei sobitu ühegi teadaoleva kirjelduse alla. Soovitatav on ise kogeda. Üks on kindel – nendega koosolemine on tõeline kvaliteetaeg ja kipub olema elumuutev kogemus.

Chandaa on müstiline olevus, kelle kõrgemaks kutseks vabadus. Vaba hingena vajab ta piiranguteta kulgemist, avatud südamega hetkes elamist. Tulijanuselt on ta valmis jagama elueliksiirivalemit kõigiga, kes valmis vastu võtma uut olemisviisi, värsket eluvormi.

Chandaa on vanade mustrite lammutaja, kes voolib inimeste kogemused lugudeks. Ta peidab need osavalt raamatu- ja artikliridade vahele, lubades oma suurimal kirel, kirjutamisel, end kanda. Peeglina võimaldab ta kõigil kasvada kõrgustesse, ennast avastada ja tundma õppida, õpetades armusuhet peegeldusega. Uskudes kõige võimsamasse, tänuväesse, kutsub ta ühes endaga seiklema. Teele, millesse on peidetud kõige külluslikumad anded ja naudingud.

Seram on maag. Siiras ja sügav hing, kes suudab uskuda asjadesse, mis teistele tunduvad kui muinasjutt. Just need muinasjutud nopib ta üles ja loob lugudeks, mis ühel hetkel muutuvad reaalsuseks. Seram armastab rännata eripärastes kohtades, kuhu satuvad vähesed. Ta usub siiralt inimeste headusse ja võimesse pidevalt muutuda ja kasvada.

Ta kirjutab imelisi luuletusi, mängib müstilisi instrumente ning armastab igasugu spontaansust ja olemise vabadust. Tema kingitus sellesse maailma on läbi oma eeskuju inspireerida teisi ärkama oma isiklikule sügavamale olemusele.

20191031 182 2

Teised sellest koolitusest

“Kui sa ei ole veel sellel koolitusel käinud siis on see rangelt soovituslik. Joonas ja tema teekond läbi eriti väga põnevate õpetajate on temast lihvinud inspireeriva kingituse meile kõigile!”

— ERKI KAIKKONEN, MUINASJUTUVESTJA JA KOOLITAJA

“Chandaa ja Serami vaheline imeline sünergia inspireerib ja avab. Tundsin ennast väga turvaliselt koos uute ja huvitavate mõttekaaslastega, avastasin endas palju uut, olin lihtsalt olemises. Väga ilus kogemus.”

—ANNELY