KASUTUSTINGIMUSED

E-poe kasutustingimused

ÜLDTINGIMUSED

 1. E-poe kasutustingimused kehtivad Puremind.ee e-poe klientide (edaspidi Klient) ja Allied Minds OÜ (edaspidi Puremind.ee) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.

 2. Puremind.ee jätab endale õiguse teha muudatusi e-poe kasutustingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse Puremind.ee veebilehel.

MÜÜGILEPINGU KEHTIVUS, KAUBA- JA HINNAINFO

 1. Puremind.ee e-poes tellimust vormistades ning maksmist sooritades, kinnitab Klient, et ta on tutvunud e-poe kasutustingimustega ning on nendega nõus.

 2. Kõik Puremind e-poes olevad hinnad on Eurodes. Hinnad sisaldavad 0%-list käibemaksu.

 3. E-poest müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.

 4. Puremind.ee jätab endale õiguse teha muudatusi e-poe kasutustingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse Puremind.ee veebilehel.

 5. Teave toote kohta on esitatud e-poes vahetult toote juures.

TELLIMUSE VORMISTAMINE JA KAUBA EEST TASUMINE

 1. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Ostukorvi lehel saab Klient soovi korral muuta ostukorvi sisu. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad.

 2. Pärast kauba lisamist ostukorvi on võimalik jätkata teiste toodete sirvimist või sisestada tellimus. Peale tellimuse kinnitamist kuvatakse Kliendile ekraanil tellimuse kokkuvõte.

 3. Peale tarneaadressi sisestamist ning tellimuse kinnitamist enam ostukorvi sisu muuta ei saa ning ostukorv tühjendatakse toodetest. Kui Klient katkestab tellimuse pärast tellimuse sisestamist, tuleb tooted ostukorvi uuesti valida.

 4. Kui tellimus ja kontaktandmed on korrektselt täidetud võib alustada maksmist. Ekraanile kuvatakse tasu suurus, mille Klient saab tasuda valides talle sobivaima mooduse – arvega, pangalingi kaudu või pangakaardiga.

 5. Leping loetakse sõlmituks ja tellimuse täitmist alustatakse peale seda, kui Klient on tellimuse eest tasunud ning tasumisele kuuluv summa on laekunud Allied Minds OÜ arvelduskontole.

 6. E-poes esitatud tellimused vaadatakse läbi ja hiljemalt 3 tööpäeva jooksul saadetakse Kliendi e-posti aadressile kinnitus osalemise kohta.

 7. Juhul kui Klient ei ole tellimuse eest tasunud 7 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnitamisest, siis on Puremind.ee-l õigus tellimus tühistada.


TAGANEMISÕIGUS

 1. Puremind.ee veebipoel on õigus lepingust sanktsioonideta taganeda ning tellitud teenus jätta osutamata, kui kursus on täitunud; kui kursuse hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti süsteemivea tõttu. Kui Puremind.ee-l ei ole võimalik tellimust täita, võetakse Kliendiga ühendust ning tagastatakse tasutud summa.

 2. Kliendil on õigus kuni 30 päeva enne ürituse toimumist tellimusest loobuda ja saada tasutud raha tagasi (v.a. administratiivkulu 10%). Kui tellimusest loobutakse hiljem, kui 30 päeva enne ürituse toimumist, siis raha ei tagastata, kuid seda on võimalik kasutada tulevikus samast üritusest osa võtmiseks. Kui loobumisest ei teatata kirjalikult tallinn@puremind.ee aadressil või tehakse seda pärast üritust, kuulub arve täies mahus tasumisele.

 3. Tellimuse tühistamiseks ja raha tagasi saamiseks tuleb Kliendil saata e-kiri aadressil tallinn@puremind.ee. Kirjas peab kajastuma järgmine info: tellitud kursuse nimetus, tellimuse number ning Kliendi arveldusarve number, kuhu raha tagasi kanda. Ürituse eest tasutud summa tagastatakse Kliendi arveldusarvele viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul lepingust taganemise teate jõudmisest Puremind.ee-ni.

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

 1. Puremind.ee veebilehe kasutamisega annab Klient selge ja teadliku nõusoleku Puremind.ee-le enda isikuandmete töötlemiseks.

 2. Puremind.ee kasutab Kliendi esitatud informatsiooni Kliendi ostutellimuse täitmiseks ning ei avalda neid kolmandatele osapooltele.