822px Community Noun project 2280.svg

Kasutajakogukond

KOGEMUS KOGU ELUKS

K O G E M U S   K O G U   E L U K S


PureMind hõim on praktiseerijate kogukond. Kogume, arendame ja jagame parimaid praktikaid ülima heaolu nimel. See hõim on sõdalastele, juhtidele, ravitsejatele. Meil pole reisijaid, vaid on meeskond, nii nagu kosmoselaevas nimega Maa. Igaüks siin on vastutav iseenda heaolu eest, andes oma panuse hõimule ja võttes liidrirolli vastavalt enda võimekusele. 

 

Teekonda liidriks olemisele, kutsume sõdalase rajaks. See pole miski, kuhu keegi saab kedagi asetada, vaid teadlik otsus, mida on võimalik teha kui märkad vajaminevat muutust. Me pole siin selleks, et sind hinnata, lükata, tõmmata, vaid, selleks, et tagada investeeringu parim tootlikkus; mille teed oma isikliku teekonna arengusse; olgu see siis ajas, rahas või töös. Sinu piiranguteks, tulenegu see sinu puudulikust visioonist või manifisteerimisvõimest, on su enda uskumused. Meie ainus funktsioon on seista teisel pool sinu piiravaid uskumusi. Siin hõimus toimib liidriks olemine läbi hoolivuse, armastuse ja inspireerimise.

 

Sõdalase rada on hirmus, raske ja eluagne õppimiskogemus. Sellel pole tasandeid, punkte, domineerimishierarhiat. Transformatsioon on hirmus ainult sellele osale sinust, mis soovib kinni hoida vanadest harjumutest ja käitumismustritest, mis omakorda on sinus avaldunud tasakaalutuste aluspõhjusteks. Sinu enda keha teab kõige paremini, mida vajab. Sina võid teda kuulata või ignoreerida  – oodata, mida iganes ootama pead. Kui tüdined ootamast, siis meie oleme siin, ootamas sind.

 

Oleme võtnud oma südameasjaks koguda parimad juhendajad ja tööriistad sinu rännakuks. Varustame parimate teadmiste, kogemuste ja treeninguga. Sina aga oled see, kes peab selle rännaku läbima.
Kui tunned, et oled valmis astuma tundmatusse; välja oma mugavustsoonist; sõdalase rajale, oled enam kui teretulnud liituma meie hõimuga. Meie omakorda võtame su vastu, sõltumata sellest, kes sa oled, mida oled või pole korda saatnud. Sa väärid armastust, heaolu ja oma isiklikku hõimu. 
 

 
Tere tulemast!